Tömekçe Yapı 2002 yılında inşaat sektöründe yerini aldı. Tömekçe Yapı ailenize sağlamayı istediğiniz çağdaş, kaliteli, huzurlu ve güvenli bir hayatı sizlere sunmayı amaç edinmiş olup yapmış olduğu evlerin daha kaliteli ve çağa uygun olması için teknik elemanlar, mimarlar ve mühendislerden oluşan Ar-Ge ekibiyle çalışmalarını devam ettirmektedir. Tömekçe Yapı standartları değiştiren proje anlayışıyla pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor.

Yenilikçi bakış açısı , toplam kalite ilkeleri , çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci Tömekçe Yapı’nın değişmez ilkeleri arasında. Tömekçe Yapı doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip.

Hayat standartlarınızla birlikte yaşam kültürünüzü de değiştirip hayatınıza farklı güzellikleri yükleyecek bir yaşam projesi olan “Elegant City Yaşam Konutları” Tömekçe Yapı’nın yeni projesidir.

Yaşamınızda keyif aldığınız herşeyi size sunan, hayatınızdaki önemli noktaların farkındalığını hissettiren bir yaşam alanı  Elegant City Yaşam Konutları sizleri bekliyor…